Kamagra na potencję on-line


KAMAGRA

Kamagra to odpowiedz koncernu Ajanta Pharma na popularną Viagrę
Kamagra to lek należący do grupy leków generycznych i stosowany jest w leczeniu u mężczyzn zaburzeń z erekcją. Produkowana jest przez znaną firmę na międzynarodowym rynku farmaceutycznym Ajanta Pharma LTD, która posiada w swoim asortymencie szereg innowacyjnych produktów.

Kamagra jest odpowiedzią tej indyjskiej firmy na produkowany przez Pfizer najbardziej rozpoznawalny na świecie lek na zaburzenia z erekcją - niebieską tabletkę Viagrę. Oba leki posiadają identyczny skład chemiczny - Sildenafil Cirate. Jednak to Kamagra posiada jeden z ważniejszych atutów w stosunku do swojego niebieskiego popularnego konkurenta - niską cenę! Cały blister turkusowych pastylek Kamagry obecnie można kupić w cenie jednej Viagry! Zatem jeżeli można za tą samą cenę otrzymać cztery razy więcej przyjemności to po co przepłacać?!


Kamagra – w formie tradycyjnej

Kamagra dostępna jest w postaci tradycyjnej tabletki w kolorze turkusowym, na której znajduje się z jednej strony logo firmy Ajanta Pharma, natomiast z
Koszt 4 tabletek Kamagry odpowiada jednej Viagrze
drugiej skrót KGR 100. Pierwszy z członów skrótu KGR - oznacza nazwę leku - Kamagra, natomiast 100 oznacza liczbę miligramów zawartych w jednej tabletce Sildenafil, czyli substancja czynna. W przypadku tabletki Kamagry występuje on w postaci cytrynianu. Do dystrybucji tabletki dopuszczone są w blistrach - które w zależności od wielkości opakowania - mogą liczyć, po 2, 4, 8 lub 12 tabletek.


Kamagra Orall Jely

Dla osób, które nie lubią zażywać lekarstw w postaci tabletek firma wprowadziła na rynek Kamagrę Orall Jelly – czyli Kamagrę w żelu – zaznaczmy jadalnego
Kamagra to odpowiedz koncernu Ajanta Pharma na popularną Viagrę
zażywany doustnie wyciskając bezpośrednio ze saszetki lub można rozpuścić w jakimś napoju. Taka forma Kamagry może nie jednemu konsumentowi sprawdź mała zagwozdkę, co do formy zażycia specyfiku mającego zwalczyć zaburzenia erekcji. Kamagra Orall Jelly dostępna jest w saszetkach – z różnymi kolorami pasków na boku opakowania. Dokładnie występuje w 7 różnych kolorach, które odpowiadają następującym smakom:

bananowy,
pomarańczowy,
waniliowy,
truskawkowy,
miętowy,
poziomkowy,
czarnej porzeczki.


Kamagra zażywana w formie żelu ma tą przewagę do tradycyjnej tabletki Kamagry, że na jej efekty działania trzeba czekać znacznie krócej. Żel jest szybciej
Działanie leku Kamagra Oral Jelly zaczyna się już po upływie zaledwie 15-25 minut
wchłaniany przez organizm, co wiąże się z szybszym otrzymaniem zamierzonych efektów i już po 15-20 minutach mogą być widoczne zamierzone skutki zażycia Kamagry w formie żelu! Podobnie jak w przypadku zażycia tabletek Kamagry efekt utrzymuje się przez około 4 godziny. Powinno się stosować tylko jedną saszetkę Kamagry Oral Jelly dziennie! Zwiększenie dawki nie poprawi spodziewanych efektów w postaci erekcji, a może jedynie zwiększyć ryzyko wystąpienia skutków ubocznych.


Ważne informacje przed rozpoczęciem stosowania leku Kamagra

1. Zakaz stosowania leku Kamagra

poważne choroby serca, a także wątroby
niskie ciśnienie tętnicze krwi
zawał serca lub przebyty udar w niedawnym odstępie czasowym
w przypadku zażywania leków z grupy azotanów
gdy osoba przyjmuje leki uwalniające tlenek azotu
uczulenie na substancję czynną Kamagry lub, któryś ze składników leku
zwyrodnienie barwnikowe siatkówki oka
kiedykolwiek stwierdzona utrata wzroku w wyniku nie tętniczej przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego


2. Zachowanie szczególnej ostrożności podczas zażywania leku Kamagra

W przypadku chęci zażywania leku Kamagry niezbędna jest konsultacją lekarska i poinformowanie lekarza o:

anatomiczne zniekształcenie prącia lub chorobę Peyroniego

dolegliwości sercowe – lekarz musi wydać ocenę możliwości i gotowości mięśnia sercowego na dodatkowy wysiłek

choroba wrzodowa

zaburzenia krzepnięcia krwi

w przypadku wystąpienia pogorszenia lub nagłej utraty wzroku należy przerwać stosowanie leku Kamagra

zaburzenia czynności nerek i wątroby

nietolerancja niektórych cukrów, np. laktozy


Lek Kamagra może być stosowany tylko u osób dorosłych – powyżej 18. roku życia.


3. Stosowanie Kamagry z innymi lekami

Nie należy przyjmować Kamagry z innymi lekami.

W przypadku rozpoczęcia stosowania leku Kamagra należy poinformować lekarza prowadzącego o wszystkich lekach przyjmowanych w ostatnim odstępie czasu.

Lek Kamagra może wykazywać interakcje z niektórymi lekami zgłasza:

z lekami z grupy azotanów,

lekami na objawy bólu w klatce piersiowej

leki uwalniające tlenek azotu

leków z grupy inhibitorów proteazy – zaleca się rozpoczęcie stosowania Kamagry od najmniejszej dawki 25mg4. Jedzenie i picie, a stosowanie leku Kamagra

Kamagra może być przyjmowana podczas posiłku, ale również zupełnie niezależnie od jedzenia. Jedynie duże i obfite porcje mogą mieć negatywny wpływ na działanie Kamagry objawiające się wydłużeniem czasu oczekiwania na rozpoczęcie działania leku.

Należy pamiętać, że spożycie alkoholu przed zażyciem Kamagry może mieć wpływ na skuteczność leku! Kamagry nie powinno się stosować przy stężeniu alkoholu we krwi powyżej 0,08 promila. Takie połączenie może mieć wpływ na powiększenie ryzyka zawrotów głowy.

Pozostałe rodzaje płynów nie powinny mieć wpływu na efekt działania Kamagry.


5. Stosowanie leku Kamagra

WAŻNE! Kamagra nie działa podczas braku stymulacji seksualnej.
W przypadku planowanego stosunku i chęci skorzystania z leku - Kamagrę należy zażyć godzinę przed aktywnością seksualną, aby w pełni zaczęła działać. Tabletkę Kamagry należy połknąć popijając szklanką wody.

Każda osoba reaguje inaczej na lek, dlatego niektóre osoby mogą zacząć odczuwać działanie leku już po 30 minutach, a niektórzy dopiero po upłynięciu godziny od połknięcia tabletki Kamagry.

Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej - 100mg. Większa ilość spożytej Kamagry nie wzmacnia efektu erekcji, a tylko powiększa prawdopodobieństwo występowania skutków ubocznych.6. Niepożądane działania leku Kamagra

Kamagra podobnie jak inne leki może wywołać działania niepożądane. Do najczęściej występujących jest ból głowy - co zdarza się u 1 na 10 osób przyjmujących lek.

Do objawów, które częściej występują u 1-10 na 100 osób można zaliczyć: zaczerwienie twarzy, zawroty głowy, wrażliwość na światło, uczucie zatkanego nosa czy niestrawność.

Objawy występujące po zażyciu Kamagry u 1-100 na 1000 osób mogą przejawiać przez: wymioty, ból oczu, nieregularne bicie serca, przyspieszony rytm serca, senność, osłabienie czucia dotyku, suchość w jamie ustnej, senność, uczucie zmęczenia.

Do najrzadszych objawów niepożądanych po zażyciu Kamagry występujące u 1-1000 na 10000 osób to: nadciśnienie tętnicze, omdlenia, udar, krwawienie z nosa, osłabienie lub utrata słuchu.


ZOBACZ UKLOTKĘ KAMAGRY (*.PDF)


ZAMOW KAMAGRĘ TERAZ